Лекція «Дешифровуючи давні знаки: про що розповідають ієрогліфи майя»

22.11.2017

22 листопада 2017 о 13:00 у 349 аудиторії пройде лекція Юрія Полюховича на тему:

«Дешифровуючи давні знаки: про що розповідають ієрогліфи майя».

Писемність майя вважається найдосконалішою системою фіксації людських думок та знань на Американському континенті до європейського завоювання. Завдяки успіхам у її дешифруванні нам стали відомі імена дійових осіб історії майя, назви міст і держав та описи величних події сивої давнини.

Процес дешифровки писемності майя ще досі далекий від закінчення і кожна знахідка нової пам’ятки вважається великою і важливою подією у науковому співтоваристві.

Про все це говоритиме Юрій Полюховичем – відомий історик, співробітник наукового проекту Maya Hieroglyphic Database Project (University of California, Davis, США) та Altar de Sacrificios Archaeological Project (Гватемала).