Юристи КНУ представили найкращі доповіді в Одесі

20.11.2017

18 листопада 2017 року в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» було проведено Всеукраїнську наукову конференцію студентів та аспірантів «Верховенство права очима правників-початківців».

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка представляли аспіранти кафедри конституційного права, а саме: Андрій Матат з доповіддю «Верховенство права як конституційний принцип» (науковий керівник – д.ю.н., проф. О. Васильченко) та Олена Митник із доповіддю «Проблемні питання вичерпання національних засобів юридичного захисту у зв’язку із запровадженням інституту конституційної скарги в Україні» (науковий керівник – д.ю.н., проф. О. Лотюк).

За підсумками конференції, доповіді аспірантів КНУ було визнано найкращими, за що вони отримали почесні грамоти, а Олена Митник ще й спеціальний приз – безкоштовну публікацію у фаховому науковому журналі.