Новини

Перемога команди КНУ у змаганнях із більярду

20.11.2017

16-19 листопада 2017 року в більярдному клубі «Дінаріс» (Полтава) пройшов особисто-командний Чемпіонат ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників із більярду «Вільна піраміда». У змаганнях взяв участь 21 спортсмен із 10 вищих навчальних закладів України.

В особистому заліку Чемпіоном України вдруге поспіль став Павло Пасічник (Київський національний університет будівництва і архітектури), друге місце – посів Роман Гавриленко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), третє місце отримали – Олександр Безносюк (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Олександр Сінякевич (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди).

У командному заліку вчергове Чемпіоном України стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка (сума місць 17), друге місце посіла команда господарів змагань Полтавський національний технічного університет імені Юрія Кондратюка (сума місць 25) і третє місце – команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка (сума місць 38).

Вклад у перемогу Київського національного університету імені Тараса Шевченка внесли Р. Гавриленко, О. Безносюк, В. Ворона,  О. Міхно.

У турнірі «Білія» (забита кількість куль до першої помилки) чемпіоном став Віталій Ворона (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – 10 куль, друге місце посів Павло Пасічник (Київський національний університет будівництва і архітектури) – 8 куль і третє місце відійшло Віталію Чорномизу (Київський медичний університет УАНМ) – 8 куль.

Найближчі змагання з більярду – особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ зі спортивного більярду «Триборство» серед науково-педагогічного складу пройде 14-17 грудня 2017 року в Більярдному клубі «8», місто Чернівці, вул. Героїв Майдану, 99а.