Вручення дипломів та стипендії Президента України 2017 року

17.11.2017

13 листопад відбулось урочисте вручення стипендій Президента України переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2016/2017 навчального року.

Ось уже дванадцятий рік поспіль відбувається вручення стипендій Президента України. Цьогоріч на урочисту церемонію, що проходила у залі засідань Вченої ради НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», було запрошено 270 стипендіатів. Серед них – 150 переможців Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад і 120 – Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 42 з них отримали таку відзнаку вдруге, 7 – втретє.

Як правило, стипендіати і випускники МАН згодом стають студентами українських вишів. Так, цього року, переважна більшість лауреатів на отримання стипендії – 53 студенти – першокурсники Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серед талановитої молоді – представники економічного факультету КНУ: Анна Кіян (освітня програма «Фінанси і кредит»), Марина Козуб (освітня програма «Економічна кібернетика»), Ольга Сухоярська (освітня програма «Міжнародна економіка»).

Почесні дипломи лауреатів стипендії Президента вручали Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич і Президент Малої академії наук Станіслав Довгий. Лауреатів вітали директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України Алла Середницька та завідувач відділу Інституту модернізації змісту освіти Тетяна Гінетова. Приємним подарунком для обдарованого покоління українців став виступ музичного колективу стародавньої музики  «Хорея Козацька».

Щиро вітаємо нашу талановиту молодь і зичимо натхнення та нових звершень!

Світлана Шибіріна,

економічний факультет