Співпраця із Вільнюським університетом

16.11.2017

Київський національний університет імені Тараса Шевченка розширює горизонти співпраці.

Так, 13 листопада 2017 року відбулася зустріч представників КНУ із делегацією  юридичного факультету Вільнюського університету: деканом Томасом Давулісом та координатором міжнародних програм  Вігітою  Вебрайте.

З українського боку у зустрічі взяли участь начальниця Відділу академічної мобільності Оксана Данильченко, завідувач кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Світлана Фурса, доцент кафедри Ірина Ізарова, а також заступники декана юридичного факультету Максим Куцевич та Олеся Отраднова.

Учасники обговорили перспективи участі в освітніх і наукових проектах Вільнюського університету, співпрацю у сфері академічних обмінів викладачів, студентів, аспірантів, навчання за узгодженими програмами та подальшу наукову співпрацю.