Інформаційний день Еразмус+ у КНУ

13.11.2017

10 листопада в актовій залі Головного навчального корпусу університету відбувся Міжнародний інформаційний день програми ЄС Еразмус + : Академічна мобільність. Індивідуальні можливості.

Представники ERASMUS+ Youth. Інформаційний центр в Україні розповіли про Європейський волонтерський сервіс (ЄВС) для учасників Інформаційного дня Еразмус+ з індивідуальних можливостей.

Мова йшла про можливості проекту для молоді та про те, як ЄВС впливає на життя людей після нього.

Інформаційний день Еразмус+ з індивідуальних можливостей був організований на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team для студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу, аби якомога більше українців скористалися можливостями ERASMUS+.