“Електроніка та прикладна фізика”

07.11.2017

Під такою назвою наприкінці жовтня на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ відбулася ХІIІ міжнародна наукова конференція.

Під час пленарного засідання виступили: В. І. Жданов, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділу астрофізики астрономічної обсерваторії університету: «Відкриття та реєстрація гравітаційних хвиль», В. П. Дзюба, кандидат технічних наук, технічний директор ТОВ ВП “Генератор”: «Вакуумна мікрохвильова електроніка в Україні та перспективи її розвитку».

У рамках конференції працювали спеціалізовані секції :

лазерна фізика та оптоелектроніка;

фізика магнетизму;

фізика поверхні, нано- та мікроелектроніка;

фізика напівпровідників і діелектриків. Напівпровідникові пристрої;

Медична фізика;

фізика плазми;

комп’ютерна інженерія;

радіоелектроніка та телекомунікації;

поляриметрія: теорія та застосування.

У рамках ХІIІ міжнародної наукової конференції “Електроніка та прикладна фізика” також було проведено науково-технічний семінар за участю міжнародних та українських компаній ASUS”, “EPAMта ROMSAT.

До англомовного збірника праць конференції увійшло 108 доповідей, представлених науковцями 7 країн (Бельгія, Білорусь, Індія, Китай, Німеччина, Польща, Україна). Серед авторів – представники університетів, академічних установ, науково-виробничих підприємств та компаній.

Андрій Нетреба,

співголова оргкомітету