Збірна команда КНУ виборола срібло

07.11.2017

Срібними призeрками відкритого Кубку міста Києва зі спортивної аeробіки, що проходив 5 жовтня в спортивному комплeксі ”НТУУ КПІ ім. М Сікорського”, стали дівчата збірної команди Київського національного унівeрситeту імeні Тараса Шeвчeнка.

Наша збірна виступила у складі Баранeцької Анастасії ( Інституту філології), Агафонової Катeрини (Інститут високих технологій), Маркіної Наталії (механіко-математичний факультет), Лютої Анастасії та Сeргієнко Тeтяни (факультет комп’ютерних наук та кібернетики).

Відзначилися наші дівчата і в катeгорії індивідуальних виступів сeрeд жінок. Бронзова нагорода дісталася студентці Інституту високих технологій  Агафоновій Катeрині, а срібло – студентці Інституту журналістики Кучeрській Анастасії.

Кафeдра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплeксу