У КНУ вшанували пам'ять визволителів Києва 1943 року

06.11.2017

6 листопада 2017 року, відзначаючи 74-ту річницю визволення Києва і 73-ю річницю звільнення України від нацистських загарбників, представники університетської спільноти на чолі з ректором Леонідом Губерським традиційно поклали квіти до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Другої світової війни, та до Паркової скульптури-символу «Навала», присвяченій оборонцям Києва.

Битва за Дніпро – одна з найкривавіших воєнних операцій Другої світової війни. Окупація столиці тривала 778 днів. За підрахунками ряду істориків людські втрати при форсуванні Дніпра і звільненні Києва сягали понад 800 тисяч.

Віддаючи шану полеглим за українську землю у ті буремні роки, неможливо не провести паралелі з сучасними подіями, адже наші співвітчизники і сьогодні віддано захищають суверенітет та територіальну цілісність своєї держави.

Згадаймо і вшануймо світлу пам’ять загиблих  бойових і трудових  ветеранів  Другої світової війни. І будемо гідними слави своїх дідів та прадідів!