У КНУ обговорюють проблеми нормативно-правових актів

02.11.2017

2 листопада 2017 року у Київському національному університеті мені Тараса Шевченка розпочала роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми законодавчого регулювання порядку розробки та прийняття нормативно-правових актів».

Захід організовано спільними зусиллями Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії правових наук України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Львівського національного університету імені Івана Франка, ГО «Лабораторія академічних досліджень правового регулювання та юридичної техніки».

Участь у відкритті конференції взяли: ректор КНУ Леонід Губерський, Директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, академік Академії правових наук України Юрій Шемшученко, віце-президент НАПрН України, керівник Київського регіонального центру, Заслужений юрист України Володимир Тихий, проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Президент Національної академії правових наук України Олександр Петришин, керівник ГО «Лабораторія академічних досліджень правового регулювання та юридичної техніки» Ілля Шутак, завідувачка відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Наталія Оніщенко, заступниця декана юридичного факультету КНУ Олеся Отраднова, помічник Міністра юстиції України Віталій Гдичинський та багато інших.

Міжнародна конференція присвячена обговоренню низки важливих напрямків, зокрема: нормативно-правових актів, їхніх видів та форм; техніки нормопроектування; технології створення нормативно-правових актів; державної реєстрації, систематизації та тлумачення нормативно-правових актів; проектам Законів України «Про закони і законодавчу діяльність» та «Про нормативно-правові акти»: за і проти; нормативно-правовому регулюванню моніторингу якості та ефективності нормативно-правових актів.

До організації цієї важливої події долучилися також і Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національна академія внутрішніх справ, Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького та Херсонський державний університет.

Конференція триватиме до 3 листопада.