Шедеври оперної музики у Музичному салоні КНУ

02.11.2017

Листопад у Музичному салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочався із «Шедеврів оперної музики».

Камерна зала наповнилася аріями, сценами з опер та оперет іноземних та українських композиторів. Так, відвідувачі мали нагоду почути арію Орфея із опери «Орфей і Еврідіка» Христофора Глюка, арію Фігаро з опери «Весілля Фігаро» Вольфганга Амадея Моцарта, арію Віолетти з опери «Травіата» Джузеппе Верді та багато інших всесвітньовідомих мелодій.

Виконували класику асистенти, які стажуються, та студенти кафедри оперного співу Національної музичної академії імені Петра Чайковського.

Участь у концерті взяла лауреатка міжнародних конкурсів, викладач кафедри оперного співу, солістка Оперної студії Національної музичної академії імені Петра Чайковського Валентина Андреєва.