«Осіння рапсодія» в Мистецькому салоні КНУ

27.10.2017

Історичний факультет КНУ та благодійний фонд «Чесна справа» 26 жовтня провели концерт класичної музики в рамках проекту «Молоді таланти України».

Мистецький салон Університету – місце по-справжньому богемне. «Осіння рапсодія» – яскраве тому підтвердження, адже настільки обдарована молодь не може не надихати. Свій талант та віртуозну гру презентувала 12-річна піаністка – Христина Михайличенко. Твори великих композиторів у винанні чарівних молодих піаністок, учениць досвідченого педагога проф. Ії В'ячеславівни Павлової, – Діани Остролуцької, Валерії Тодосейчук та Марії Єрьоменко наповнили атмосферу залу заворожуючим звучанням благородного інструменту.

Під акомпонимент фортепіано надзвичайно витончений та елегантний танець виконала балерина Катерина Соколова, а класична музика у виконанні саксофоніста Данила Довбиша не залишила байдужим жодного слухача.

Нагадуємо, детальніше з програмою нового сезону у Мистецькому салоні Університету Шевченка можна ознайомитися за посиланням.

Фото – Л. Сакаль-Лісніченко, БО «Чесна справа»