Нові спортивні перемоги

26.10.2017

21 – 22 жовтня 2017 року в місті Бровари в басейні «Купава» відбувся Відкритий Чемпіонат міста Києва та Київської області в категорії «МАСТЕРС» з плавання серед ветеранів в рамках VII літніх всеукраїнських ігор ветеранів спорту памяті М. Баки.

В змаганнях брали участь понад 300 найсильніших ветеранів плавання України. На блакитних доріжках випробував свої сили і викладач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка Ужвенко К. В. Він став срібним призером на трьох дистанціях: 400 м та 800 м вільним стилем і 400 м комплексним плаванням. А на дистанції 200 м комплексним плаванням виборов бронзову нагороду. Вітаємо із вдалим виступом і бажаємо нових досягнень!

Кафедра фізичного виховання та спорту

Навчально-спортивного комплексу