Тренінг із домедичної допомоги провели в ІЖ КНУ представники Товариства Червоного Хреста

23.10.2017

У суботу, 21 жовтня 2017 року, в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов 6-годинний тренінг із надання першої домедичної допомоги від представників

Товариства Червоного Хреста.

Студенти, які пройшли курс, ознайомилися із основними принципами Міжнародного Руху Червоного Хреста, навчилися робити серцево-легеневу реанімацію на практиці, спробували різні види транспортування постраждалого, дізналися, як допомогти людині при опіках, перегріванні, переохолодженні, кровотечах, різноманітних травмах та багато іншого.

Усі учасники отримали сертифікати міжнародного зразка, що дають змогу законно надавати домедичну допомогу тим, хто її потребує не лише в Україні, а й за кордоном.

Студенти ІЖ підкреслюють, що цього вихідного дня було зроблено хорошу справу – тепер у світі стало ще більше людей, які можуть, вміють і не бояться рятувати життя! Дякуємо Товариству Червоного Хреста, зокрема Збишеку Кондзельському й Альоні Гребенчуковій, за такі безцінні знання.

Більше фото із заходу за посиланням.