Студенти КНУ вкотре доводять, що робити добро легко!

23.10.2017

Робити добрі справи легко – вкотре доводять студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які минулої п’ятниці, 20 жовтня, успішно провели вже п’ятий благодійний ШЕВАмаркет.

Цьогорічний волонтерський захід, що пройшов у стінах факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ, був покликаний зібрати кошти для лікування та реабілітації пораненого на війні студента Шевченкового університету Петра Олексюка.

Організаторка ШЕВАмаркету, студентка КНУ Людмила Цвєткова говорить, що приурочити благодійний ярмарок Петрові планували ще весною, щойно довідалися про його поранення. Проте реалізувати задум вдалося лише восени.

Численні відвідувачі ШЕВАмаркету мали нагоду не лише придбати різноманітні, з любов’ю приготовлені смаколики, хендмейд-прикраси тощо, таким чином підтримавши Петра, а й написати листи подяки нашим бійцям в АТО.

Усі виручені гроші наразі передані воїну.