Історичний факультет запрошує на фестиваль Alma Latinoamerikana

18.10.2017

19 жовтня у Головному корпусі КНУ пройде культурно-мистецький фестиваль «Alma Latinoamerikana». Організатором виступає історичний факультет Університету.

Захід присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та країнами Латинської Америки. Його мета – формування позитивного іміджу України на міжнародній арені шляхом поглиблення співпраці в галузі культури.

У концертній програмі беруть участь представники танцювальних шкіл та фольклорних колективів м. Києва, а також окремі виконавці – вихідці з країн Латинської Америки.

У рамках фестивалю можна буде також ознайомитися з виставкою сувенірної продукції латиноамериканських майстрів андського регіону.

За детальною інформацією звертайтеся до Шевченко Наталії Ігорівни (кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн), тел.: 239-34-24.

Чекаємо всіх охочих 19 жовтня о 18.00 у Актовій залі Червоного корпусу Університету.