Вітання до Дня захисника України

Шановна університетська родино!

Прийміть сердечні вітання з Днем захисника України -  святом, що об’єднує весь наш народ у єдиному почутті вдячності і поваги до сивочолих  ветеранів, які боронили нашу державу  в тяжкі часи Другої світової,  й до воїнів-патріотів вже нинішніх поколінь, які так само мужньо і доблесно захищають від зазіхань агресора її суверенітет і незалежність сьогодні.

Це  воістину всенародне свято нагадує нам і те, що ми -  нащадки звитяжних козаків, славні традиції яких сповідують і нині найкращі сини і доньки  нашої Батьківщини.

Вічна пам’ять і слава  героям, які поклали своє життя за наш народ! Їхні імена в наших серцях, вони надихають і гуртують нас і майбутніх захисників  України  в боротьбі за збереження миру на нашій землі, утвердження демократичних цінностей.

Щиро вітаємо особовий склад, викладачів і вихованців нашого Військового Інституту,  які обрали захист Вітчизни не лише святим обов’язком, а й професією. Успіхів і звершень вам на цьому шляху!

Козацького всім здоров’я, благополуччя і тепла в родинах, добробуту, щастя і мирного неба!

Слава нашим захисникам! Слава Україні!

Ректорат,

Профспілкова організація,