День кар’єри «Еconomics»

12.10.2017

Економічний факультет та сектор працевлаштування студентів і аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує до участі у проекті, присвяченому сприянню працевлаштування студентів і випускників – День кар’єри «ECONOMICS».

Захід проходитиме 17 жовтня з 10.00 до 16.00, на базі економічного факультету (вул. Васильківська 90).

Метою заходу є допомога студентам старших курсів і випускникам у пошуку престижної висококваліфікованої роботи. Компанії-роботодавці матимуть можливість знайти молодих перспективних працівників із числа студентів, випускників та аспірантів провідного вищого навчального закладу України, сформувати кадровий резерв, відкрити нові напрями співпраці з нашим університетом.

Генеральними партнерами заходу є ProCredit Bank, EY, Unilever.

Форми проведення: освітні заходи для студентів:

• тематичні лекції,
  • ярмарок вакансій,
  • інтелектуальні конкурси,
  • тренінги.

Запрошуємо студентів долучитися до Дня кар’єри «ECONOMICS», тому що знайти омріяну роботу, можливість пройти успішну практику чи стажування дуже просто. Потрібно лише взяти своє резюме та відвідати захід, адже близько 20 надійних роботодавців чекатимуть зустрічі з найкращими студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.