Новини

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ’ЯТІ ПЕРШОГО НАЧАЛЬНИКА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА ЖУКОВА С.А.

11.10.2017

Тринадцятий відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу відбувся 7 жовтня у Військовому інституті КНУ. Він проходив на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка та був присвячений пам’яті генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича.

— Цим заходом ми вшановуємо світлу пам’ять людини, яка зробила неоціненний внесок не лише у становлення нашого навчального закладу, а й у розвиток всієї системи військової освіти. Будучи палким прихильником спорту Сергій Анатолійович Жуков всіляко сприяв спортивним здобуткам та перемогам Військового інституту — наголосив у  своїй промові полковник Віктор Уліч.

У змаганнях взяло участь понад 700 учасників, у тому числі постійний склад Військового інституту. Суддійство здійснювала  бригада у складі: 4 судді національної категорії та 1 суддя міжнародної категорії. Змагання були проведені на високому організаційному рівні та за підтримки адміністрації Голосіївського району.

Серед постійного складу кращій результат показав начальник навчального відділу Військового інституту полковник Корчак Олександр, серед офіцерів-жінок підполковник Марченко-Бабич Оксана.

Загальнокомандне перше місце серед підрозділів посіла команда навчального курсу майора Зіняка І.Я. В індивідуальному заліку серед військовослужбовців-чоловіків перше місце посів курсант Комар Дмитро з результатом – 2 хв 54 с. Серед військовослужбовців-жінок перше місце зайняла курсант Заровно Алла з  результатом 3 хв 52 с.

Під час кросу всі учасники виявили максимум організованості та бажання перемогти. Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами від начальника Військового інституту у командному та особистому заліках. Нагорода - це завжди приємно, а керівництво Військового інституту робить все можливе, щоб зацікавити своїх курсантів. Кожна перемога в будь-яких змаганнях ­- це крок вперед  нашого Інституту.

Ми пишаємся перемогами і здобутками ВІКНУ.