Триває реєстрація на Business-Leader School KNU – 2017

10.10.2017

Запрошуємо студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка зареєструватися на участь у

Business-Leader School KNU – 2017!

Тренінги та майстер-класи цьогорічної бізнес-школи проходитимуть раз на тиждень протягом листопада-грудня.

На учасників чекатимуть пізнавальні лекції, майстер-класи, тренінги особистісного розвитку та ін. Своїми історіями успіху і рекомендаціями поділяться підприємці, лідери стартапів, інноваційних проектів та громадських організацій. Окрім того, студенти матимуть унікальну можливість знайти команду і втілити власний проект від етапу «ідеї» до етапу «дії»!

Участь у Школі безкоштовна, кількість місць обмежена, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі.

Посилання для реєстрації.

Відкриття-презентація Школи пройде 26 жовтня (четвер) о 17:30.

Місце проведення - HUB 4.0

VIP спікери заходу: голова правління «Правекс-Банк» Тарас Кириченко і Co-Founder/Owner/CEOв Hub 4.0 Катерина Юрченко.

Business-Leader School KNU була створена у вересні 2016 року, працює за підтримки Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка».

Офіційна спільнота Школи у facebook.