Мережа Вищих Інженерних шкіл Франції

12.02.2007
Мережа Вищих Інженерних шкіл Франції
Мережа, що охоплює понад 60 Вищих Інженерних шкіл, розташованих на усієї території Франції (41 місто у 18 регіонах), які надають освіту більш ніж у 250 галузях.

Освіта з наданням диплому, визнаного на міжнародному рівні
Усі французькі вищі навчальні заклади мережі «п+і» видають диплом інженера рівня Мастер (Маster Degree) за Болонською 3-х рівневою схемою LMD (Licence - Master - Doctorat). Отримати цей диплом може будь-який студент, який вже має диплом 1-го ступеню (Бакалавр). Існує також можливість поглибити свій досвід протягом 1 року навчання у
Франції без отримання диплому але з начисленням кредитів.

Всестороння підтримка
Однією з особливостей цієї мережі є передбачений період адаптації - культурної, мовної та методичної, яка допоможе студентам інтегруватися до нового оточення не гаючи часу.
Невід'ємною частиною програми є супровід та підтримка кожного студента (з моменту висадки в аеропорту до моменту отримання диплома)

Проста та одноразова процедура запису
На сайті www.nplusi.com діє процедура запису „он-лайн", яка дозволяє стати абітурієнтом усіх вищих шкіл мережі «п+і» одночасно, а також кандидатом на різноманітні стипендіальні програми.

Стипендії:
Для кращих кандидатів в мережі «п+і» передбачений пошук можливостей отримання стипендій Французького уряду, уряду країни походження, регіонів, Вищих шкіл, посольств, міністерств та підприємств.

Співробітництво з університетами, підприємствами та регіональними структурами
Мережа «п+і» розвиває партнерські відносини з найкращими університетами світу, а також з регіональними та міськими структурами, і підприємствами.

Контакти мережі Вищих Інженерних шкіл "n+i"
У Франції
Мережа "п+i" - EduFrance Доктор Лоранс Aшімскі Відповідальна з педагогічних питань l.achimsky@nplusi.com 173, bld Saint-Germain - 75006 Paris (France)
Tel. : 33 (0)1 53 63 35 43 -Fax : 33 (0)1 53 63 84 91 www.nplusi.com