Делегація ректорів ВНЗ Естонії відвідала КНУ

06.10.2017

Наприкінці вересня у КНУ імені Тараса Шевченка перебувала делегація ректорів вищих навчальних закладів Естонії.

Естонську делегацію представляли ректор Таллінського університету, Голова Ради Ректорів Естонії Тііт Ленд, ректор Університету Тарту Воллі Калм, ректор Таллінського технологічного університету Яак Аавіксоо, ректор Естонської академії мистецтв Март Калм, ректор Естонської академії музики і театру Ивари Илья.

З української сторони у зустрічі взяли участь президент ГО «Спілки ректорів вищих навчальних закладів України», ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, перший заступник  міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, заступник директора департаменту вищої освіти МОН Алла Рибалко,

У розмові також взяли участь проректори КНУ Петро Бех та Володимир Бугров, виконавчий директор ГО «Спілка ректорів України» Станіслав Омельченко, відповідальний секретар Ярослав Болюбаш, вчений секретар Інна Головко.

Перший заступник міністра Володимир Ковтунець у своєму виступі наголосив на виключній конструктивності такого міждержавного вузівського контакту для обміну позитивним досвідом у період активного  реформування та розвитку систем вищої освіти обох країн.

Були проведені консультації  ій попередньо визначені головні  напрямки співпраці ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» та Ради ректорів Естонії, зокрема між українськими і естонськими університетами щодо проведення академічних обмінів викладачами і студентами, співпраці у сфері фундаментальних і прикладних наукових досліджень, спільної організації наукових конференцій, семінарів та публікацій наукових робіт вчених обох країн у національних журналах.

В ході зустрічі президент ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» Леонід Губерський та Голова Ради Ректорів Естонії Тііт Ленд підписали Угоду про співробітництво.

Спілка ректорів ВНЗ України