Класика Чехії лунала в Мистецькому салоні КНУ

05.10.2017

4 жовтня 2017 камерна зала Мистецького салону Київського національного університету імені Тараса Шевченка була заповнена вщент.

Це і не дивно, адже швейцарський маестро Сільвіо Вілер, який уже давно встиг стати улюбленцем та другом Шевченкового Університету, знову завітав до столиці з неймовірним концертом.

Цього разу диригент потішив слухачів класичними творами Чехії. У програмі прозвучали мелодії, написані чеськими композиторами ХХ століття Антоніном Дворжаком, Богуславом Мартіном та іншими.

Композиції, під орудою Сільвіо Вілера, виконували музиканти Київського симфонічного оркестру «Золоті ворота Києва», соліст – Володимир Васильків.

Шанувальники Сільвіо Вілера отримали неймовірне задоволення від концерту, гучні оплески і крики «браво» не стихали кілька хвилин.