«Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України»

03.10.2017

Під такою назвою 28-29 вересня 2017 року в рамках святкування 25°річчя кафедри фінансів  відбулася XІV Міжнародна науково-практична конференція на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Серед 184 учасників конференції представники 38 ВНЗ України та 11 вищих навчальних закладів зарубіжних країн (Азербайджана, Білорусії, Грузії Казахстану, Молдови, Естонії, Німеччини, Норвегії та Швеції), а також наукових організацій, державних установ, інститутів фінансово-банківського сектору. У конференції взяли участь 61 доктор наук та 80 кандидатів наук.

Учасників конференції привітав декан економічного факультету професор Базилевич В. Д. Під час пленарного засідання з доповіддю на тему «Модифікація фінансової системи та ефективність фінансової політики в Україні» виступив завідувач кафедри фінансів КНУ імені Тараса Шевченка  професор Лютий І. О.

В своїх доповідях розкривали актуальні проблеми функціонування фінансової системи України та світові тенденції у розвитку національних фінансових систем представники ВНЗ, наукових установ, банків: ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка д.е.н., проф. Онищенко В. О., декан фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» д.е.н., проф. Боголіб Т. М., завідувач кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка д.е.н., проф. Крупка М. І., директор Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи Університету державної фіскальної служби України д.е.н., проф. Швабій К.І., головний науковий співробітник відділу фінансової безпеки Національного інституту стратегічних досліджень д.е.н. Юрків Н. Я., представники ДННУ «Академія фінансового управління» д.е.н., проф. Кудряшов В. П. та д.е.н., проф. Леоненко П. М., Голова Спостережної ради ПАТ АКБ «Аркада» д.е.н., проф. Кравченко В. І., професор Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова д.е.н. Жихор О. Б., представники кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка к.е.н., професор Боринець С. Я., д.е.н., проф. Варналій З. С., д.е.н., проф. Науменкова С. В. та інші.

З цікавими й грунтовними доповідями на пленарному засіданні виступили іноземні професори: Bourmistrov Anatoli (Nord University Business School (Норвегія)), Giuseppe Grossi (Kristianstad University (Швеція)), Toomas Haldma (Tartu University (Естонія)), Michael Woywode та Niclas Rüffer (University of Mannheim (Німеччина)).

29 вересня конференція продовжила свою роботу в секціях для студентів, аспірантів та молодих вчених за двома напрямами: «Світові тенденції та розвиток фінансової системи України» і «Глобалізація та розвиток національних фінансових систем» (англомовна секція). У конференції взяли участь 61 студент та 29 аспірантів з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ПВНЗ «Фінансово-правового коледжу», Азербайджанського державного економічного університету, Молдовської економічної академії,Норд університету (Норвегія).