«Культ предків. Нетуристичні звичаї України» презентують в ІФ КНУ

02.10.2017

5 жовтня 2017 року о 13.00 в актовій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться презентація книжки «Культ предків. Нетуристичні звичаї України» (видавництво «Фоліо»).

Ця робота є авторським проектом журналістки, телеведучої, випускниці КНУ Наталки Фіцич та етнографа, Заслуженого працівника культури України,  директор Центру фольклору та етнографії Олексія Долі.
Організовано захід кафедрою фольклористики і Центром фольклору та етнографії ІФ КНУ.

Серед запрошених гостей заходу – фольклорний ансамбль «Льонок» села Луб`янка Васильківського району Київської області (переселенці з Чорнобильської зони).

Книжка «Культ предків. Нетуристичні звичаї України» – це 34 розділи, що присвячені певному святу або звичаю. Є і різні додатки: народні прикмети, рецепти страв, фото і навіть відео, що відкриватимуться за допомогою QR-кодів.