Міхаель Мозер – Почесний доктор КНУ

02.10.2017

За клопотанням кафедри української мови та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Вченої ради Інституту на засіданні Вченої ради КНУ 2 жовтня 2017 року було присвоєно звання Почесного доктора Університету Міхаелю Мозеру.

Міхаель Мозер є президентом Міжнародної асоціації україністів, австрійським україністом, професором Інституту славістики Віденського університету та кількох інших університетів, зокрема: Українського Вільного Університету в Мюнхені і Католицького університету імені Петра Пазманя в Будапешті та Пілішчабі, а відтепер і професором Шевченкового університету.

Щиро вітаємо з високою нагородою, бажаємо міцного здоров’я та нових творчих успіхів.

Прес-центр ІФ

Фото – Тетяна Воротняк