Святкування Всесвітнього дня туризму!

28.09.2017

Цьогоріч кафедра країнознавства та туризму, відзначаючи Всесвітній день туризму, відмовилася від усталеної «радянської» традиції гучного святкування із запрошенням гостей (фахівців із туризму  регулярно запрошують для спілкування зі студентами і нам для цього не потрібні свята. Навпаки – потрібні звичайні дні і заняття, коли фахівці можуть поділитися «секретами» професії).

Завідувач кафедри професор О. Любіцева розповіла студентам 1 курсу про становлення туристської освіти в Україні. По тому викладачі кафедри позмагалися зі студентами 2 курсу в «Що? Де? Коли?». Рахунок - нічийний (12 : 12).

У цей же час студенти 1 курсу під орудою досвідченіших колег (третьокурсників) проходили «Квест-2017» вулицями центральної частини Києва і до 13.00 зібралися на Софійській площі. Тут вони продовжили започатковану весною програму «Freetour» - коротких безкоштовних оглядових екскурсій центральною (історичною) частиною Києва.

Студентів із професійним святом привітали партнери по цій програмі - ГС «НОРТ» та TIЦ «Tour Info».
Після коротких привітань студенти, які вже пройшли екскурсійну практику минулого навчального року (теперішні третьокурсники), провели для студентів 1 курсу оглядову екскурсію по стародавньому Києву.

Всіх, хто любить подорожувати, вітаємо з Днем туризму! Нових подорожей! Нових вражень! Здійснення мрій!