У КНУ відбувся фестиваль «Подих Кореї»

27.09.2017

26 вересня 2017 року в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов фестиваль корейської культури

«Подих Кореї».

Фестиваль відбувся із нагоди 25-тої річниці встановлення дипломатичних стосунків України з Республікою Корея, а також із нагоди 80-тої річниці депортації корейської  діаспори з далекосхідних територій Радянського Союзу.

Із вітальним словом до присутніх звернулися Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Петро Бех, президент Всеукраїнської асоціації корейців Кан Ден Сік та майстер із Кореї, який виготовив унікальний орган, подарований Україні, Хон Сюн Гу.

Відвідувачі мали чудову нагоду послухати неперевершене звучання духового органу, а також насолодитися виконанням інструментального ансамблю творів Вольфганга Амадея Моцарта, Йоганна Себастьяна Баха, Георга Фрідріха Генделя, Алессандро Марчелло та ін.

Окрім того, у Галереї актової зали були представлені роботи талановитих корейських митців: живопис, моделювання на папері і фотографії.