У КНУ обговорювали умови функціонування третьої гілки влади

25.09.2017

21 вересня 2017 року Центр німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Інститутом публічного права Геттінгенського університету імені Георга Августа (Німеччина) провів німецькомовний семінар у межах першого етапу проекту «Умови функціонування третьої гілки влади».

Проект реалізовується за підтримки німецького фонду Александра фон Гумбольдта. Участь у ньому беруть українські та німецькі правники протягом трьох наступних років.

Семінар відбувся за участі директора Інституту публічного права Геттінгенського університету професора Томаса Манна та його німецьких колег.

Учасники воркшопу мали змогу отримати інформацію щодо підготовки монографії, присвяченої питанням методики тлумачення права та обґрунтування судових рішень. Ця праця буде дуже актуальною для вітчизняної практики правозастосування.

Центр німецького права