Лекція литовського політика Артураса Зуокаса

21 вересня в КНУ імені Тараса Шевченка

відбулася лекція-дискусія «Місцеві уряди: тримай українське майбутнє в їхніх руках»

з литовським політиком, мером Вільнюса (2000  2007; 2011  2015 рр.) Артурасом Зуокасом.

Він охоче поділився з аудиторією своїм досвідом міського головування у Вільнюсі. Мова йшла про проблеми/перетворення пострадянських країн, їхню модернізацію; реорганізацію в місцевому управлінні (досвід м. Вільнюс); сильне лідерство в інших європейських містах та про те,  як самоврядування може впливати на національні уряди і досягати фундаментальних змін.

Лекція-дискусія відбулася в рамках угоди та домовленості про співпрацю між Посольством Швейцарії та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка щодо проведення циклу міжнародних лекцій видатних європейських особистостей з питань, що становлять найбільший інтерес для розвитку України. Співорганізатором заходу виступає також Посольство Литви в Україні.