В ІФ відкрили Центр літературної творчості

20.09.2017

19 вересня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття новоствореного Центру літературної творчості, який очолив  член СПУ, науковець, письменник Михайло Наєнко.

Ректор університету Леонід Губерський привітав філологічну родину Університету з створенням творчого осередку, побажав плідної й успішної роботи. Леонід Васильович зазначив, що не тільки в Інституті філології, а й на інших факультетах і в інститутах університету навчаються студенти, які володіють словом, уміють гарно писати. Центр літературної творчості повинен об’єднати таких студентів та допомогти їм розкрити свої таланти.

Видатний письменник Іван Драч, народний артист України Анатолій Паламаренко, президент МАН України Станіслав Довгий взяли участь у відкритті Центру й пообіцяли долучитися до його роботи.

Завершилося відкриття Центру літературної творчості виступом учнів заслуженої артистки України Валентини Антонюк. Вони виконали кілька музичних композицій, серед яких гімн Університету на слова Михайла Наєнка.