Оголошено університетський конкурс «Я вибираю українську: мова в самоідентифікації модерної людини»

13.09.2017

До уваги студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Шевченкового університету!

Кафедра стилістики та мовної комунікації Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує усіх, хто любить і шанує українську мову, розуміє необхідність її досконалого знання для становлення сучасної особистості – культурної людини, свідомого громадянина, конкурентного фахівця – взяти участь в університетському конкурсі «Я вибираю українську: мова в самоідентифікації модерної людини».

Умови конкурсу:

На конкурс подаються матеріали (літературні, медійні, наукові твори різних жанрів – есе, роздуми, статті, виступи та ін.), де відбита конкурсна проблематика.

Обсяг конкурсного матеріалу не регламентується.

Конкурс проходитиме у два етапи:

Перший етап – на факультетах, другий етап – в Університеті.

Координатори конкурсу:

Доцент Дмитро Сизонов

Доцент Ольга П’ятецька

Доцент Оксана Луценко.

Термін подачі матеріалів – до 15 жовтня 2017 року.

Адреса для спілкування: style_m_k@ukr.net.

Оргкомітет конкурсу