Спортивне свято КНУ

12.09.2017

14 вересня 2017 року відбудеться захід, присвячений Дню Київського національного університету імені Тараса Шевченка та святу працівників фізичної культури та спорту.

Подію організовано за сприяння кафедри фізичного виховання та спорту навчально-спортивного комплексу КНУ і Відділу по роботі зі студентами Університету.

У програмі свята передбачено нагородження переможців і призерів Спартакіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2016-2017 навчального року, вручення призів студентській і викладацькій командам, збірним командам КНУ, проведення естафет та багато іншого і цікавого.

Захід розпочнеться о 16:00 і пройде за адресою – проспект Академіка Глушкова, 2-Б (Спортивний комплекс КНУ).