У Головному корпусі відкриється нова художня виставка

12.09.2017

12 вересня о 16.00 у Галереї актової зали Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриється чергова дивовижна експозиція «Пальцем в небо...»

«Пальцем в небо» – виставка картин відомої української художниці, ілюстраторки, казкарки Галини Бодякової та її доньки Олександри Сидорець. Безліч робіт Галини можна знайти в музеях України та світу, зокрема, у Музеї Тараса Шевченка (Канів), Ukrainian Museum of Canada (Saskatoon), Ukrainian Cultural and Education Centre (Winnipeg), в колекції Букенгемского палацу (принца Майкла Кентського), а також у приватних колекціях поціновувачів мистецтва з Білорусі, Канади, США, Англії, Німеччини, Франції, Швеції, Голландії, Іспанії, Польщі, Фінляндії, Японії, Туреччини, Австралії, Ізраїлю, Таїланду та ін.

Мисткиня працює у техніці офорту, пастелі, левкасу, олії, а також книжкової та комп'ютерної графіки.

Запрошуємо усіх охочих.

Експозиція буде представлена до 7 жовтня 2017 року.

Режим роботи – з 9:00 до 18:00.