Мобільний курс з питань розбудови доброчесності

08.09.2017

На виконання завдань і заходів, передбачених Антикорупційною програмою Міністерства оборони України на 2015-2017 роки, співробітниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки і оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 6 вересня проведено мобільний  курс  з питань розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції з керівниками структурних підрозділів Військового інституту КНУ.

На початку курсу полковник юстиції Олена Голота презентувала роботу центру, представила довідкові матеріали, розроблені провідними співробітниками  наукового центру.

Представники центру ознайомили слухачів з ключовими положеннями превентивної антикорупційної системи, що впроваджена відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”, та  роллю людського чинника у запобіганні корупційним проявам.

Мобільний  курс  завершився практичними заняттями щодо врегулювання конфліктів інтересів.