Першокурсники переступили поріг Шевченкового університету

01.09.2017

Кінець серпня і початок вересня для Київського національного університету імені Тараса Шевченка є особливим часом, адже саме в ці дні університетська родина приймає першокурсників.

Так, першим, хто урочисто відкрив свої двері студентам, став факультет соціології і вже 30 серпня молодь отримала омріяні студентські квитки та залікові книжки.

Наступного дня, 31 серпня, естафету підхопили ННЦ «Інститут біології», ННІ «Інститут геології», Інститут високих технологій, філософський факультет, механіко-математичний факультет, фізичний факультет, економічний факультет, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних наук, Інститут філології, факультет психології.

1 вересня посвяту першокурсників провели факультет інформаційних технологій, хімічний факультет, факультет комп’ютерних наук та кібернетики, юридичний факультет, Інститут міжнародних відносин, географічний факультет, історичний факультет, Інститут журналістики.

На урочистості до студентів завітали відомі українські вчені, журналісти, політики, урядовці, діячі культури та мистецтв, представники духовенства, письменники, зокрема Іван Малкович, Патріарх Філарет, Ігор Луценко, В’ячеслав Кириленко, Ганна Гопко та інші. Також на заходах були присутні ректор Леонід Губерський, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) В’ячеслав Шамрай, проректор з наукової роботи Віктор Мартинюк, директори інститутів КНУ, декани факультетів та інші співробітники.

Це велика радість для Шевченкового університету, що така прекрасна молодь зі світлими головами, ясними і допитливими очима та гарячим серцем обрала місцем свого навчання один із найстаріших та найпрестижніших навчальних закладів України.