День знань в Університеті з представником NASA Омаром Хатамле!

31.08.2017

Чудова новина для студентів і науковців, які цікавляться інноваціями в науці, а особливо – у галузі космічних досліджень!

Під час проведення урочистостей до Дня знань КНУ імені Тараса Шевченка відвідає представник космічної агенції NASA, доктор Омар Хатамле. Відкрита лекція Омара Хатамле відбудеться за підтримки організації Brain&Ukraine, Науково-дослідної частини Університету, Ради молодих вчених і Студентського парламенту Університету.

Омар Хатамле – цінний співробітник космічної агенції, бо ж присвятив дослідженням у компанії вже 20 років професійної діяльності. Наразі Омар Хатамле займає пост керівника Відділу інновацій NASA та є Виконавчим директором програми космічних досліджень.

Лекцію про інновації, розвиток модерних технологій і майбутнє економіки Омар Хатамле прочитає 01 вересня 2017 року в 329 аудиторії головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка. Початок виступу заплановано о 15:00.

Взяти участь у заході зможуть студенти, викладачі й співробітники КНУ, кількість присутніх обмежується лише розмірами локації. Зверніть увагу, що участь у заході можлива тільки за попередньою реєстрацією. Заповнити просту реєстраційну форму Ви можете тут, безпосередня реєстрація учасників лекції здійснюватиметься 01 вересня 2017 року від 14:40 до 15:00, при вході до аудиторії 329 головного корпусу Університету.

Мова заходу – англійська, для слухачів передбачено паралельний переклад виступу Омара Хатамле українською мовою.