Відбулося засідання Стипендіальної комісії

30.06.2017

30 червня 2017 року відбулося засідання Стипендіальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Голова стипендіальної комісії – ректор Леонід Губерський.

Розглядалося питання  про внесення змін до «Правил призначення академічних стипендій студентам, аспірантам і докторантам у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка».

На засіданні комісії було:

• Затверджено Реєстри осіб, яким призначено академічні стипендії на I семестр 2017/18 навчального року.
  • Затверджено Реєстри осіб, яким призначено академічні стипендії на І семестр 2017/18 навчального року студентам Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Коледжу геологорозвідувальних технології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Крім того,  Вчена рада затвердила запропоновані Стипендіальною комісією Університету зміни щодо призначення стипендій за особливі успіхи у навчанні. Підвищені стипендії будуть нараховуватися лише за принципом вищої позиції у рейтингу (в межах 13%). Загальний ліміт стипендіатів складає 45% від кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним (регіональним) замовленням.