Студенти КНУ – лауреати премій Київського міського голови

30.06.2017

До дня молоді Київський міський голова Віталій Кличко відзначив 100 найактивніших громадян України віком від 14 до 35 років.

Премія присуджується за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України, здійснені у календарному році, що передує її присудженню за однією із номінацій: «наукові досягнення», «творчі досягнення» та «внесок у розвиток молодіжного руху».

Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 26 червня 2017 року № 455 «Про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2017 році», шестеро студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка стали лауреатами Премії.

У номінації «наукові досягнення»:

• Костянтин Бичков, хімічний факультет;
  • Андрій Матат, юридичний факультет;
  • Олена Рябічева, Інститут журналістики.

У номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху»:

• Олена Кирилюк, географічний факультет;
  • Дарина Сидорова, механіко-математичний факультет;
  • Станіслав Сочинський, факультет інформаційних технологій.

Крім цього, студентці факультету психології Ользі Бурчак оголошено подяку Київського міського голови за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активну громадянську позицію та з нагоди Дня молоді.