У Шевченковому університеті вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни

22.06.2017

22 червня  – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. В цей день  у 1941 році розпочалася війна, що забрала життя понад п’яти мільйонів українців.

У КНУ імені Тараса Шевченка відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, які загинули в роки Другої світової війни, та до скульптури-символу «Навала».

У церемонії покладання взяли участь ректор КНУ Леонід Губерський, проректори, члени ветеранської організації, студенти, декани, їхні заступники з виховної роботи, представники профкому, інших підрозділів.

Вічна пам'ять тим,  хто  не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар!
Честь і слава - живим героям!