Соціологія: квір-дослідження на пострадянському просторі

21.06.2017

16-17 червня 2017 року на факультеті соціології КНУ імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна науково-практична конференція «МУЛЬТИКУЛЬТУРНІСТЬ. ГЕНДЕР. ІДЕНТИЧНІСТЬ. КВІР-ДОСЛІДЖЕННЯ НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ» (Детальніше за посиланням).

У конференції взяла участь наукова спільнота з Канади, Великобританії, США, Латвії, Арменії та України. Обговорювалися питання квір-теорії та методології квір-досліджень, владних відносин і нормативності у сучасному суспільстві, гендерної чутливості та місця квір-педагогіки в університетській освітітощо.

Конференція стала важливою подією, що ознаменувала становлення на факультеті соціології магістерської програми подвійного дипломування з університетом м. Лунд - «Гендерні студії».