Послу Іспанії в Україні вручено Відзнаку Вченої Ради

16.06.2017

16 червня 2017 року ректор Леонід Губерський вручив Відзнаку Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка Надзвичайному і Повноважному Послу Іспанії в Україні Його Величності Пану Херардо Анхель Бугайо Оттоне.

На церемонію були запрошені проректори та декани  університету. Вручаючи нагороду, ректор наголосив на тому, що наразі наш університет потужно співпрацює з сімома іспанськими університетами, відбувається активний обмін студентами та викладацьким персоналом. Все це відбувається за особистої участі та авторитету пана Посла.

"Я неодноразово говорив, що закохався в Україну… Вона стала для мене другим домом, і де б я не був, ваш університет у моїй особі завжди матиме щирого друга" – сказав пан Посол.