QS World University Rankings 2018

08.06.2017

Київський національний університет імені Тараса Шевченка піднявся на 20 позицій у світовому рейтингу QS World University Rankings 2018.

Англійська компанія Quacquarelli Symonds (QS) опублікувала черговий випуск свого щорічного рейтингу топ-університетів світу QS World University Rankings, до якого увійшло 980 вищих навчальних закладів з різних країн світу.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка поліпшив свої результати і піднявся на 20 позицій. У світовому рейтингу наразі він посідає 411-420 місце

Команда QS проаналізувала понад 75 мільйонів посилань із понад 12 мільйонів статей, близько 115000 відповідей на опитування від роботодавців і вчених та розглянула понад 4000 університетів перш ніж оцінити 980 із них.

Рейтинг найкращих університетів світу – це і глобальне дослідження, і рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їхнього досягнень у галузі освіти і науки. Розрахований за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS).

QS є одним із найбільш популярних рейтингів університетів поряд з Академічним рейтингом університетів світу і Times Higher Education World University Rankings.