Результати змагань з прикладного багатоборства імені Святослава Горбенка

22.05.2017

20 травня 2017 року на території спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися Змагання з прикладного багатоборства пам'яті студента Інституту філології, «кіборга» Святослава Горбенка, на приз Ректора Університету та Профкому.

У ході напруженої боротьби до фіналу дійшли лише найбільш витривалі.
У категорії викладачі (чоловіки) перемогу здобули:
І місце – Олександр Надтока, доцент історичного факультету;
ІІ місце – Сергій Янчук, доцент Інституту філології;
ІІІ місце – Тарас Шевчик, працівник Ботанічного саду Університету.
У категорії студенти ( жінки):
І місце – Анна Мигальчич, ІІ курс Військового інституту;
ІІ місце – Юлія Матюхіна, ІІІ курс факультету соціології;
ІІІ місце – Лада Клочко, ІІ курс історичного факультету;
У категорії студенти (чоловіки):
І місце – Василь Ютовець, магістр історичного факультету;
ІІ місце – Дмитро Комар, студент ІІ курс ВІКНУ;
ІІІ місце – Максим Василенко, магістр фізичного факультету.
Учасників змагання привітав батько Святослава Горбенка, Сергій Олександрович і побажав їм упевнено йти до своєї мети та досягати успіху у всіх починаннях, подякував за збереження пам'яті про сина.
Організатори висловлюють вдячність суддівській команді: викладачам кафедри фізичного виховання Університету Віктору Морозу, Михайлу Ковнадському, Хорунжому Гвардії В’ячеславу Маснію, вояку Збройних Сил України Владиславу Забоєву за злагоджену та професійну роботу.
Окремо дякують проректору з науково-педагогічної роботи В’ячеславу Шамраю, декану історичного факультету Івану Патриляку, заступнику голови Профкому  Вікторії Щербині, секретарю Ради Ветеранів Університету Вікторії Недзельській за активну допомогу у створенні призового фонду заходу та всебічній інформаційній підтримці.