Науковці КНУ отримали премію Scopus Awards Ukraine

22.05.2017

7 університетів та наукових установ України отримали премії Scopus Awards Ukraine – відзнаки, започатковані МОН та компанією Elsevier, що є постачальником послуг, що надає найбільша база цитувань рецензованої наукової літератури Scopus.

Як повідомляє «Урядовий портал» – вручення відбулося 19 травня, в Міністерстві освіти і науки України під час урочистих заходів до Дня науки.

«Відзначення українських вчених престижною премією Scopus Awards є визнанням внеску української наукової спільноти у світовий науковий простір. Ми вдячні нашим партнерам за те, що вони допомагають нам відзначати найкращих науковців та заохочувати їх до подальшого розвитку», – відзначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

При визначені переможців враховувалася як кількість статей, опублікованих у базі Scopus, так і кількість цитувань цих робіт у дослідженнях інших науковців.

Визначення переможців відбувалося за даними найбільшої бази цитувань рецензованої наукової літератури Scopus.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка отримав премію «Найбільш збалансований університет».

Статуетки та дипломи переможцям вручив віце-президент компанії Elsevier Коен ван дер Крот.

Першоджерело