Університет підписав Меморандум з Академією ДТЕК

18.05.2017

17 травня 2017 року в рамках співробітництва КНУ та Академії ДТЕК, що є корпоративним університетом компанії ДТЕК було проведено офіційну зустріч директора Академії ДТЕК Бондаренка Є. І. та проректора з наукової роботи КНУ Мартинюка В. С., в результаті якої підписано Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є взаємодія та сприяння діяльності між сторонами, обмін знаннями та досвідом.

Академія ДТЕК, з метою поглибленого ознайомлення студентів та аспірантів Університету з особливостями діяльності комерційних компаній, специфікою відбору кадрів та працевлаштування, запропонувала послуги в проведені безоплатного курсу семінарів з менеджменту на теми:

• Індивідуальний план розвитку (директор академії ДТЕК Бондаренко Євген Ігорович);
  • Як створити персональний імідж (керівник департаменту по роботі з зовнішнім ринком Академії ДТЕК Шерман Тетяна Олександрівна);
  • Як розкрити свій потенціал? (керівник напрямку талантів та роботи з молоддю Академії ДТЕК Мірошниченко Олена Миколаївна);
  • Нові умови енергоринку (представник Академії ДТЕК – уточняється);
  • Спасіння культурою. Або нова філософія відносин співробітників в компанії (Директор по роботі з персоналом «ДТЕК» Кучеренко Олександр Олександрович);
  • Енергоменеджмент (Директор «ДТЕК-ЕСКО Роман Федорченко);
  • Альтернативні джерела енергії: вітроенергетика, сонячна енергетика (Директор «ДТЕК-ВІЕ» Сиромятова Вікторія);
  • Що таке КРІ? (представник Академії ДТЕК Шаповалов Олег).

Семінари будуть спрямовані на ознайомлення сучасної молоді з новими концепціями розвитку власного професійного іміджу та особливостями професійного менеджменту при влаштуванні на роботу після закінчення Університету. Також студенти зможуть познайомитися та більше дізнатися про нові напрямки розвитку енергетики в Україні та інноваційні технології.

Було також обговорено питання підбору студентів та аспірантів Університету для проходження практики в компанії.