Фахівець із кібербезпеки прочитає лекцію у КНУ

17.05.2017

професора Джованні Баттіста Карія

«HACK OR BE HACKED».

Професор Карія – відомий дослідник та впливова особа в галузі безпеки. Лектор присвятив 17 років дослідженням у галузі кібербезпеки та хакінгу, результатом яких стало написання таких ґрунтовних праць «PentTestMag» та «HackerAttack». Професор Карія також є власником інноваційної школи Hackafood, заняття в якій проводяться у вільній атмосфері. Відомий своїми інноваційними методами роботи та нестандартним підходом до вирішення питань, професор Джованні Баттіста Карія є бажаним консультантом для більшості провідних компаній.

Мета лекції – розглянути поняття кібербезпеки, кіберзагрози та основних шляхів захисту інформації. Лектор опише основні шляхи зниження кіберризику та ознайомить слухачів із методами впровадження безпеки в кіберпросторі.

Мова події – англійська, переклад не передбачено.

Контакти: +38 (044) 239-32-85  – Данильченко Оксана Юріївна, організатор,

e-mail: danylchenko@univ.net.ua.