Віолетта Торяник – Королева Університету - 2017

27.04.2017

25 квітня 2017 року в Київському національному академічному театрі оперети відбулася найяскравіша подія цієї весни –

«Королева Університету - 2017».

До складу журі конкурсу увійшли: проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка В’ячеслав Шамрай, продюсер Юрій Нікітін, шоумен Євген Кошовий, переможниця шоу «Супермодель по-українськи» Марія Гребенюк, ректор кіноакадемії Vision Art Дмитро Ящук, Міс Україна-2016 Олександра Кучеренко, Король КНУ - 2017 Денис Неїжко, представник генерального спонсора Pos Media Group Самір Байрамов, переможець проекту «Голос» - 2014 Ігор Грохоцький.

Дотепними жартами глядачів розважали ведучі Віталій Павлов і Сергій Степанисько.

Цьогорічний захід порадував високоякісним шоу, чудовою музикою, запальними танцями конкурсанток і шаленою підтримкою залу.

За результатами голосування журі, омріяну корону здобула Віолетта Торяник, студентка Інституту міжнародних відносин. Першою Віце-міс стала Римма Бабієць, студентка  факультету соціології, а Другою – Єлизавета Позняк, студентка ННЦ «Інститут біології та медицини».

«Королева Університету – 2016» Таїсія Споришева передала корону чарівній наступниці.

Захід був організований Культурно-мистецьким департаментом Студентського парламенту Університету, що нині очолює Валерія Гриценко, за підтримки Відділу по роботі зі студентами, Таїсії Споришевої, Дмитра Лукашенка, Фато Шарояна та Генерального партнера заходу PosMedia Group.