Випуск «Київський університет на шпальтах періодичних видань та матеріалів конференцій» № 1/3 (січень–березень) за 2017 р.

25.04.2017

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича до уваги пропонує новий випуск науково-аналітичного огляду «Київський університет на шпальтах періодичних видань та матеріалів конференцій» № 1/3 (січень–березень) за 2017 р.

Упорядники: Н. Кошлякова,  Г. Красільчук,  загальна редакція І. Тіщенко, науковий редактор доктор наук з соціальних комунікацій – О. Сербін.

Щоквартальний науково-аналітичний огляд статей із історії та сьогодення Київського університету, упорядкований із поточних надходжень до бібліотеки періодичних видань та матеріалів конференцій.

Випуск призначений для науковців, студентів, працівників системи освіти і бібліотекарів.

З випуском Ви можете ознайомитись на сайті нашої бібліотеки за такою електронною адресою: http://www.library.univ.kiev.ua/ukr/bp/univ-files/univ-2017-1.pdf