Євгеній Шатілов – призер Всеукраїнської олімпіади з історії

18.04.2017

Студент історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Євгеній Шатілов посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Історія».

10 – 13 квітня 2017 року у Херсонському державному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Історія». Організатори присвятили захід 100-річчю Херсонського університету.

Як повідомляє прес-центр ХДУ, на олімпіаду завітали студенти з 35 вищих навчальних закладів України.

На учасників наукового заходу чекало виконання письмових робіт, що передбачали різнопланові завдання і складалися з трьох блоків. Виконуючи їх, студенти повинні були виявити всебічні й систематичні знання з історії України, обізнаність із сучасними науковими школами, теоретичними концепціями та підходами; продемонструвати логіку мислення, аргументацію; уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати; культуру писемного мовлення, здатність виявляти причинно-наслідкові зв’язки між подіями та ін.

Виконання завдань передбачало надання відповідей на закриті та відкриті тестові завдання різного рівня складності, на питання для перевірки логічного мислення та виконання творчих завдань ІІІ рівня.

ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Історія» тривав у Херсонському державному університеті чотири дні поспіль. 13 квітня відбулося урочисте закриття наукового заходу, де й було оголошено переможців.